• Nowy
ŻARÓWKA ABILITE E14 "GRZYBEK-MLECZNA" B.CIEPŁY 5W/230V kąt św. 120° (RETRO) R50

ŻARÓWKA ABILITE E14 "GRZYBEK-MLECZNA" B.CIEPŁY 5W/230V kąt św. 120° (RETRO) R50

4,78 zł
Brutto
Ilość
Ostatnie sztuki w magazynie

  Polityka bezpieczeństwa

Zgodnie z regulaminem sklepu

  Zasady dostawy

Wysyłkę realizujemy od poniedziałku do piątku.

  Zasady zwrotu

10 dni bez podania przyczyny w stanie nie pogorszonym

Ciepło biała, wyposażona w mleczny klosz w kształcie grzybka żarówka o bardzo długim czasie świecenia i wysokiej jasności, przy jednoczesnym niskim zużyciu prądu.
Mocowana w złączu E14.
Dzięki wysokiej odporności na wszelkiego rodzaju wstrząsy i uderzenia cechuje się ona bardzo niską awaryjnością.Abilite LED, to nawet 80% oszczędność energii elektrycznejCzy wiesz, że wymieniając standardowe żarówki na oświetlenie LED możesz zaoszczędzić nawet 80% energii? Zakup oświetlenia LED zwróci się bardzo szybko, a Ty zmniejszysz swoje rachunki za prąd i będziesz oszczędzać pieniądze i środowisko.
Abilite LED, białe światło jak w Twojej starej żarówceWybierając oświetlenie Abilite LED możesz zadecydować, czy oczekujesz by emitowało ciepłe, przytulne światło jak zwykłe żarówki (białe ciepłe), czy też zależy Ci na chłodnej bieli, która zmotywuje większego działania (białe zimne).
Abilite LED, to znajomy kształtŻarówki Abilite LED dostępne są w szerokiej gamie rozmiarów i kształtów, które są Ci doskonale znane ze zwykłych żarówek.
Bez problemu znajdziesz kształt odpowiadający Twoim potrzebom.
Abilite LED, to wierne i naturalne koloryProdukty oświetleniowe LED marki Abilite posiadają wysoki współczynnik oddania barw (CRI), dzięki czemu bardzo wiernie i naturalnie oddają kolory oświetlanych przedmiotów.
Abilite LED świecą zaraz po włączeniuNie czekaj aż Twoje oświetlenie osiągnie maksymalną jasność, nasze źródła światła LED świecą pełną jasnością zaraz po włączeniu. 
AOBJRE145WWW
2 Przedmioty

Opis

Gwarancja
24 miesiące

Specyficzne kody